united_cities

www.bbanka.com/
+371 26141465
info@bbanka.com
Augusta Deglava 60, Rīga, LV-1035

Nozare

Amatnieki, Mākslinieki

Produkcija

Konsultācijas, Mājas dekori

Piegādes iespējas


Citas saites

Papildus info

Ekskursijas:
Valodas: Angļu, Krievu, Latviešu

Projekts ”BBanka krājkases” radīts, lai naudu sakrāt varētu jebkurš un tas būtu interesanti.

”Naudas krāšanai ir jābūt vieglai un saistošai. Lai nauda vairotos tā ir jāredz un par to ir jāpriecājas.

No praktiskā viedokļa, ja BBanka ar naudu ikdienā ir fonā, mainās arī pašsajūta, jo Tu neapzināti saproti, ka Tu vari un Tev pieder. Un, ja naudai netiec klāt, to var pavisam viegli sakrāt.

Krājkases ar neitrālo un dekorējamo dizainu viegli iederas jebkurā vidē un ir lieliska dāvana ikvienam!”

Vairāk labu ideju šeit – https://www.facebook.com/MyBBanka

BBanka krājkases ir foršas, jo:

  • Tās nevar atvērt – tādēļ nevajag disciplīnu, lai sakrātu.
  • Tās ir caurspīdīgas – lai ir motivācija un prieks krāt tālāk.
  • Tās ir ļoti dekoratīvas – tā radot prieku dāvināt un saņemt.

Jebkurš var sakrāt, jo

  • nav nepieciešama disciplīna, ir redzams sakrātais un naudai nevar viegli tikt klāt kad ”ievajagas”!

BBanka kā dāvanas:

BBanka krājkases ir ļoti iecienītas dāvināšanai Kāzās, kā arī Dzimšanas dienās, Ziemassvētkos un citos jaukos brīžos. Esam izstrādājuši arī uzņēmumiem dāvanu komplektus ar šīm krājkasēm un tās gandrīz visas ir iespējams personalizēt. Ir iespēja izgatavot BBanka krājkasi pēc īpaša pasūtījuma, kā arī piedalīties tās tapšanā.

Cenas:

~ 8.00 – 12.00 euro gab.

Arvien populārāk kļūst dāvināt naudu, tāpēc ideāls noformējums un reizē rūpes par saņēmēju būs krāšņās BBanka krājkases. Bet tiem, kam vēlas paši krāt, piedāvājam arī vienkāršākus risinājumus noformējumā un atlaides pērkot vairumā.

Drošība:

Šīm krājkasēm nav formāla vecuma ierobežojuma un tās ir tikpat drošas kā jebkurš cits sadzīves priekšmets, tomēr bērniem, protams, jābūt piesardzīgiem. Lai izņemtu naudu, tās sasišanu ieteicams veikt uzmanīgi un līdz 12 g.v. noteikti pieaugušo pavadībā. Jebkuru BBanka var atvest pie mums uz drošu sasišanu un pat piedalīties procesā. (Drošas sasišanas pamācība pieejama – www.bbanka.com/Par mums).

Iepakojums:

Katrai krājkasei komplektā ir ”nolūka uzlīme”, brūna otrreizēji pārstrādātā papīra iepakojums, pamācība drošai sasišanai un ieteikumi interesantākai krāšanai.

Par uzņēmumu:

SIA ”ALBB Finanses” realizē ”BBanka krājkases” projektu, kā arī piedāvā profesionālu speciālistu atbalstu un konsultācijas dažādos, ar personīgājām finansēm saistītos jautājumos. Mūsu speciālisti Jums saprotami izskaidros sarežģīto – kā atgūt Valsts attaisnotos izdevumus, kāda ir automašīnas pārdošanas procedūra, kā izveidot sev ērtu budžeta plānotāju u.c. jautājumus.
Ja Jums ir jautājumi vai idejas, ko vēlaties kopīgi realizēt, droši zvaniet vai rakstiet!

BBanka krājkases – iespējas iedvesmo!

BBanka Krājkases ir veidotas no dažādiem stikla vai organiskā stikla priekšmetiem, apvienojumā ar tādiem materiāliem kā koks, saplāksnis u.c. Tās pieejamas visdažādākajās, sākot ar 0.25 līdz pat 20 un vairāk litru tilpumu un veidu, formās.

Dekorācijas pieejamas jebkurai situācijai, svētkiem vai gaumei. Tās galvenokārt ir tematiskas, piemēram, Kāzu naudas dāvināšanai, bērnam uz Dzimšanas dienu, Ziemassvētkos u.tml, bet ir iespējams realizēt gandrīz jebkādus radošus dizaina risinājumus. Izmantotās dekorācijas variē no raibiem mākslīgajiem ziediem un dekoratīvām figūriņām, līdz dabīgajiem materiāliem un auduma lentām.

Katra krājkase ir roku darbs un pieejama 1 eksemplārā, tomēr ir iespējams pasūtīt arī vairākas vienādas krājkases un krājkašu komplektus. Pie mums tās iespējams iesaiņot jau dāvināšanai paredzētos iepakojumos.

Ir iespējams izgatavot krājkasi pēc īpaša pasūtījuma vai personalizēt kādu no esošajām. Iespējams piedalīties tapšanas procesā vai iesniegt savus dekorēšanas materiālus. Jebkuru BBanka krājkasi var atvest uz kādu no darbnīcām Rīgā, Cirsmas ielā 7 vai Deglava ielā 60, drošai bezmaksas sasišanai.

Aktuālās krājkases var apskatīt –

www.bbanka.com, un sazinoties info@bbanka.com un +371 26141465.

 

Cenas ~ 8.00 – 12.00 euro gab.

 

Iespējama piegāde Rīgā, Latvijā un visā Eiropā.

0 Lietotāji (0 balsis)
Produkta kvalitāte
Vizuālais noformējums
Attieksme pret pircēju
Iepakojums
Zīmols
Ko cilvēki saka ... Ierakstiet savu vērtējumu
Sort by:

Be the first to leave a review.

User Avatar
Verified
{{{ review.rating_title }}}
{{{review.rating_comment | nl2br}}}

Rādīt vairāk
{{ pageNumber+1 }}
Ierakstiet savu vērtējumu

Your browser does not support images upload. Please choose a modern one