Paipalu audzēšana  ir mūsu ģimenes nelielais bizness. Visus darbus saimniecībā darām paši – gan inkubējam, gan audzējam putnus, gan pārdodam olas.

Ja Jūs interesē,   kā paipalas dzīvo, ko labprāt ēd, cik bieži dēj olas, aicinām Jūs ciemos uz mūsu saimniecību.  Mēs ar lielāko prieku Jums visu parādīsim un izstāstīsim un protams varēsiet paši sev salasīt svaigas paipalu oliņas.

Mēs piedāvājam pamēģināt tādu delikatesi kā svaigu un žāvētu paipalu gaļu.  Pēc  garšas, diētiskām vērtībām un kvalitātes paipalu gaļa ir augstvērtīgāka par vistas un tītara gaļu. Tā ir ļoti veselīga un ieteicama gan vecā gada gājuma cilvēkiem, gan  grūtniecēm un bērniem.

  1. gadā mūsu saimniecībai piešķīra īpašu tirdzniecības zīmi «Radīts Siguldā» ar ko mēs ļoti lepojamies.

Ja Jūs mūs satiksiet kādā no gadatirgiem, tad uzreiz varēsiet atpazīt. Uz mūsu galdiem vienmēr stāv būrītis ar paipalām. Un pārdevējs vienmēr būs kāds no mūsu ģimenes. Diemžēl mēs nevaram apciemot un piedalīties visos gadatirgos, uz kuriem mūs uzaicina.  Tāpēc  katru ceturtdienu mēs vedam savu produkciju uz Rīgu un piegādājam visu to svaigāko tieši pie Jūsu nama durvīm.

Sūtījumu var veikt caur telefonu: +371 29651023, vai rakstiet mums uz e-pastu:  labumi.no.laukiem@inbox.lv


Uzrakstiet atsauksmi

Jūsu vērtējums

Claim This Listing

Saņemot pieeju ieraksta administrēšanai, Jūs varēsiet labot un papildināt, regulāri atjaunot informāciju, pievienot attēlus, izvietot reklāmas un daudz ko citu!