united_cities

www.bujums.lv/
+371 22021212
bujums@bujums.lv
Salnas, Garkalnes novads, Bukulti, LV-1024

Nozare

Kafejnīcas, Mazie ražotāji

Produkcija

Saldēta pārtika, Pankūkas, Pelmeņi, Zupas

Kur iegādāties?

Berģu Bode, Brambergas Nams, Dabas Dobe, Elkor Plaza, Idille, Prisma, Sky, Stockmann

Piegādes iespējas

Omniva, Pasta Stacija

Sertifikāti

PVD

Citas saitesPapildus info

Ekskursijas:
Sezonalitāte:
Valodas: Angļu, Krievu, Latviešu

Bujums Leģenda

Mēs esam lepni labumi.

BUJUMS – tā vidzemnieki saka par labu mantu, par raženumu, bagātību. Tieši tādi ir mūsu gardumi – gatavoti no pašu mājās audzētiem, dabīgiem labumiem, ar prasmi un spēku iekšā.

BUJUMAM ir dvēsele. Cildeni, ar pašvērtējumu, lepni, ka nākuši no šīs zemes. Visas izejvielas ir tik labas, cik vien var būt. Katra roka, kas pielikusi darbu, – visrūpīgākā.

Lepni labumi – spīdoša manta ar raksturu. No lepnu saimnieku rokām lepna ēdāja vēderā.

Kas ir BUJUMS

“Bujums” ir senlatviešu vārds ar nozīmi – Laba manta.

Viss aizsākās, jo pašiem bija lauku mājas “Stūķi” (Amatas novadā) kur bija nedaudz lopi, putni un truši.
Un apkārt vairāki kaimiņi ar lauku pienu, īstiem kartupeļiem, veselīgiem rukšiem utt, tā arī pieradām pie lauku labumiem un īstiem produktiem.

“Bujums” labumos, cik tas ir iespējams cenšamies izmantot Latvijā audzētus produktus. Neizmantojam garšas pastiprinātājus, konservantus un citus brīnumus.
Paši esam no Garkalnes novada. Šobrīd arī “Bujums” ražotne atrodas Garkalnes novada Bukultos, “Salnās”.
Šeit pat ir arī restorāniņš kur var nobaudīt gardu maltīti, kā arī šeit pat ražotus labumus. Var apskatīt trušus un dažus putnu pārus, no šī gada pavasara šeit dzīvos arī Pāvu pāris.

Šobrīd “Bujums” ražo 12 veidus pelmeņus, 2 veidu zupas un 2 veidu pankūkas (pildītas ar biezpienu un truša gaļu).

Sortiments

Pelmeņi

 • Jēra gaļas – Viegla, maiga maltīte smukai kopā pasēdēšanai. Dabīga, smaržīga, laukos auguša jēra gaļa, mīļi iesaiņota liegos mīklas spilventiņos. Aicini pie galda, būs lepna ēšana! Kamēr bija pašiem Jēru ferma izmantojām paši savus jērus, tad fermu likvidējām. Meklējām kvalitatīvu jēru (nevis Aitu gaļu), atradām Islandē. Pie tās tikt, mums palīdz forša kompānija “OscarsFish”.
 • Cūkgaļas – No pašu miltiem, laukos perētām olām, tepat slaukta piena, saulaina sviesta, pildīti ar smuku, svaigu gaļu. Kreftīgi, smaržīgi. Lai visi būtu priecīgi, paēduši, smaidīgi. Izmantojam cūkgaļu, ko mums piegādā “Kurzemes Gaļsaimnieks”, kas strādā tikai ar Latvijā augušiem lopiem. 1/3 daļa Cūkgaļas pelmeņos ir arī Liellopa gaļa, arī to mums piegādā “Kurzemes Gaļsaimnieks”.
 • Vistas gaļas – Kad gribas gardi paēst, bet vēders prasa vieglumu. Vistas pelmenīši no dabīgas gaļas smukos mīklas spilventiņos. Nekā lieka, tikai pamatgaršvielas, smalkais sāls, cukurs. Ar vistu mums palīdz, Bauskas putnu fabrika un Ķekava. Laukos augušu vistu nevaram atļauties likt pelmeņos, jo tas ievērojami sadārdzinātu izmaksas un produkta cenu.
 • Pelmeņi “Bērniem” – Tie ir 4 krāsās (krāsaini tie kļuvuši pateicoties spinātiem, biešu un burkānu sulām), netiek izmantotas nedabīgas krāsvielas. Pildījumā ir truša gaļa, ķirbis un rīsi. Neizmantojam sīpolus (lai mazajiem nepūšas puncis). Krāsaini, ņammīgi, spēlīgi, draudzīgi. No maigas truša gaļiņas, krāsainos spilventiņos. Visi gatavoti no labākajiem miltiem, smaidīgu vistu olām, krāsoti ar sulīgām, tīrām biešu, spinātu un burkānu suliņām. Foršiem, priecīgiem bērniem!
 • Islandes Pikšas pelmeņi – Pikša ir Islandes tīrajos ūdeņos (Islandē ir pasaulē tīrākie ūdeņi) augusi zivs – mencas paveids. Pie tās mēs arī tiekam pateicoties “OscarsFish”.
 • Siera un Siera ar kūpinātu gaļu pelmeņi – Siera pelmeņos ir tikai siers 100% Siers, nevis siera izstrādājums! Siera ar kūpinātu gaļu ir siers un kūpināta gaļa no “Nākotnes”.
 • Veģetārie pelmeņi – Tīra manta – no viena spilventiņa malas līdz otrai. Veģetārie pelmeņi ciku-caku veidoti no garda siera un pašmāju dobē audzētiem spinātiem. Piesien dūšu, iedod veselību, iedveš spēku! Tie ir zaļā krāsā, pateicoties spinātiem, kas ir pelmeņu iekšpusē uz pusi sajaukti ar sieru.
 • Vegānie pelmeņi – šos ražojot netiek izmantoti ne ola, ne piena produkti, tie ir pildīti ar baklažāniem, kāpostiem un burkāniem.
 • Kartupeļu vareņiki – kam garšo kartupeļi, tas teiks ka tie ir ļoti gardi! Klāt vel ir apcepts sīpols.
 • Biezpiena vareņiki – Burkānu sula tos padarīja par dzelteniem (saulainiem), vēderā tiem ir salds pilnpiena biezpiens.
 • Ševon pelmeņi – Ševon ir Dienvidāfrikas gaļas šķirnes kaza, tās gaļa ir veselīga un diētiska, šos pelmeņus var nopirkt tikai pie mums kafejnīcā un Kalnciema ielas tirdziņā.

Pankūkas

Restorānā tiek piedāvātas pankūkas, vairāki apmeklētāji tās ir slavējuši – sakot ka gardākas pankūkas nekad nav baudītas, tā arī radās ideja par pankūkām.

“Bujumam” ir divu veidu pildītas pankūkas:

 • Pankūkas ar Biezpienu
 • Pankūkas ar Truša gaļu.

Frikadeļu zupas

Zupām mēs izmantojām: Svaigus kartupeļus, burkānus, rīsus un protams tīras gaļas frikadeles, paciņā ir arī saldēts pašreducēts buljons.

 • Vistas frikadeļu zupa
 • Truša gaļas frikadeļu zupa

Saites uz rakstiem internetā

Pelmeņi bez salvetēm un zāģu skaidām

0 Lietotāji (0 balsis)
Produkta kvalitāte
Vizuālais noformējums
Attieksme pret pircēju
Iepakojums
Zīmols
Ko cilvēki saka ... Ierakstiet savu vērtējumu
Sort by:

Be the first to leave a review.

User Avatar
Verified
{{{ review.rating_title }}}
{{{review.rating_comment | nl2br}}}

Rādīt vairāk
{{ pageNumber+1 }}
Ierakstiet savu vērtējumu

Your browser does not support images upload. Please choose a modern one