united_cities

kocinieks.lv/
+371 29615309
lzvaigzne@inbox.lv
Amatnieki, Jelgavas novads, Sesavas pagasts, LV-3034

Nozare

Amatnieki, Apskates saimniecības

Produkcija

Amatnieku darinājumi, Kokapstrāde, Dārza mēbeles, Koka izkārtnes, Koka izstrādājumi, Koka kastītes, Koka trauki, Maizes kaste, Pūra lāde, Virtuves piederumi

Kur iegādāties?

Tirdziņi

Piegādes iespējas

Papildus info

Ekskursijas:
Valodas: Krievu, Latviešu

Dainis Lēgenbergs savas radošās idejas realizē “Amatnieku” kokapstrādes darbnīcā no 1999. gada.

Prasmīga un gudra amatnieka rokās koks pārvēršas par dažādām praktiskām, noderīgām un dekoratīvām lietām. Meistara roku darināti priekšmeti ir praktiskas un mīļas dāvanas – kā mīļi sveicieni no bagātajiem un krāšņajiem Latvijas mežiem. No koka meistars izgatavo dažādus virtuves piederumus, pirtslietas, baļļas, saunas, guļbūves u.c.

Dainim svarīgas ir katra klienta vēlmes, cenas ir ļoti elastīgas, izpildot pasūtījumus. Amatniekos izmanto tikai Latvijas mežos augušus cēlkokus – osi, ozolu, gobu, kļavu, apsi, ābeli, plūmi u.c.

 

Ar mīlestību un rūpību veidotos koka izstrādājumus var iegādāties gadatirgos, izstādēs, kā arī amatnieka darbnīcā Sesavas pagastā, Jelgavas novadā.

“Amatniekos” vienmēr laipni tiek gaidīti ekskursanti, kuriem tiek piedāvāta iespēja iepazīties ar ražošanas procesu – no koka pagales līdz smalkam interjera priekšmetam, un demonstrēta skalu grozu pīšanas meistarklase. Lūdzu iepriekš zvanīt  – telefons 26892959.

“Amatnieku” saime piedāvā iespēju prasmīga meistara rokām darinātā un iekārtotā guļbūvē nosvinēt dažādas nozīmīgas dzīves gadskārtas. Sīkāka informācija pa telefonu 26892959. Tās trīs stāvos izveidotas sešas istabas, apakšstāvā ir plaša zāle. Laipnie saimnieki aicina guļbūvē svinēt gan svētkus, gan atpūsties ceļotājus.

0 Lietotāji (0 balsis)
Produkta kvalitāte
Vizuālais noformējums
Attieksme pret pircēju
Iepakojums
Zīmols
Ko cilvēki saka ... Ierakstiet savu vērtējumu
Sort by:

Be the first to leave a review.

User Avatar
Verified
{{{ review.rating_title }}}
{{{review.rating_comment | nl2br}}}

Rādīt vairāk
{{ pageNumber+1 }}
Ierakstiet savu vērtējumu

Your browser does not support images upload. Please choose a modern one