united_cities

ecoemi.lv/
+371 29458529
ecoemi@ecoemi.lv
Maskavas 22, Rēzekne, LV-4604

Nozare

Amatnieki, Mazie ražotāji

Produkcija

Apģērbi, Apģērbi bērniem, Organiskās kokvilnas apģērbi

Piegādes iespējas

Jā, iepriekš sazinoties

Citas saites

Papildus info

Ekskursijas:
Valodas: Angļu, Krievu, Latviešu

EcoEmi dibināts 2013.gada 23.septembrī.

Viss sākās ar bērnu apģērbu šūšanu mājas apstākļos kā galveno izejvielu izmantojot tepat Latvijā ražotos linu audumus.

2013.gada novembrī tikām uzņemti Rēzeknes Biznesa ideju viesnīcā (biznesa inkubatorā), kur iekārtojām nelielu, bet mājīgu šūšanas darbnīcu. Nedaudz paplašinoties dzima ideja bērnu apģērbu ražošanā izmantot ne tikai linu audumu, bet arī organisko kokvilnu.

Šobrīd 90 % no mūsu šūtajiem apģērbiem ir darināti no organiskās kokvilnas, ko šobrīd iepērkam no Vācijas, jo diemžēl šāda veida audumus Latvijā pagaidām neviens neražo.

2014.gada janvārī izveidojām arī savu mājas lapu un e-veikalu.

Mūsu apģērbi ir nelielos apjomos atrodami dažos Latvijas veikalos – veikals Dabasmāja Rīgā, veikals Pie Dabas Daugavpilī, veikals Mazputniņš un Eņģelītis Rīgā, veikals Maijiņa Ādažos.

Mūsu produkti tiek izstrādāti un ražoti ar rūpēm un mīlestību pret bērniem un apkārtējo vidi. Iedvesmu rodot mūsu bērnos, katrs EcoEmi apģērba modelis tiek rūpīgi pārdomāts, lai apģērbs būtu ne tikai dizainiski skaists, bet arī funkcionāls, dabīgs, elpojošs, neradītu alerģijas un būtu ērts un neierobežotu kustību brīvību!

Bērnu apģērbu ražošanā mēs izmantojam tikai bioloģiski audzēto kokvilnu, visi audumi ir sertificēti un organiski. Organiskā kokvilna ir mīksta, izturīga un elastīga. Audzēta un ražota neizmantojot kaitīgās ķīmijas, kas nozīmē – tā ir maiga pret mazuļa jūtīgo ādu.

EcoEmi apģērbus papildina dažādi dizaina elementi – tamborētas, adītas pīnes, lentes, puķes, kā arī dažādi izšuvumi un aplikācijas. Mūsu produkcijas klāstā atradīsiet arī dažādus adījumus un tamborējumus – adītas sedziņas, jaciņas, cepurītes, cimdiņus un zeķītes, kas sasildīs Jūsu mazuli vēsākā laikā. Tas viss ir 100 % roku darbs un izgatavots no 100% dabīgiem, ekoloģiskiem materiāliem!

0 Lietotāji (0 balsis)
Produkta kvalitāte
Vizuālais noformējums
Attieksme pret pircēju
Iepakojums
Zīmols
Ko cilvēki saka ... Ierakstiet savu vērtējumu
Sort by:

Be the first to leave a review.

User Avatar
Verified
{{{ review.rating_title }}}
{{{review.rating_comment | nl2br}}}

Rādīt vairāk
{{ pageNumber+1 }}
Ierakstiet savu vērtējumu

Your browser does not support images upload. Please choose a modern one