united_cities

www.mierini.lv/
+371 28731572
majasmierini@gmail.com
Mieriņi, Viļakas novads, Susāju pagasts, LV-4582

Nozare

Apskates saimniecības, Bioloģiski sertificētie ražotāji, Mājražotāji, Zemnieku saimniecības

Produkcija

Dārzeņi, Burkāni, Kāposti, Kartupeļi, Ķiploki, Sīpoli, Tomāti, Ziedkāposti, Gaļa, Jaunlopa gaļa, Jaunlopa fileja, Jaunlopa jostas daļa, Jaunlopa kakla karbonāde, Jaunlopa kauli, Jaunlopa krūtiņa, Jaunlopa lāpstiņa, Jaunlopa maltā gaļa, Jaunlopa ribas, Jaunlopa šķiņķis, Jaunlopa trešā šķira, Jaunlopa trimmings, Jaunlopa zupas izlase

Piegādes iespējas

Jā, iepriekš sazinoties, Piegāde līdz Jūsu durvīm

Sertifikāti

Bioloģiskās lauksaimniecības sertifikāts, PVD


Citas saites


Papildus info

Ekskursijas:
Jāpiesakās iepriekš:
Valodas: Angļu, Krievu, Latviešu

Mājas “Mieriņi”

“Mieriņi” ir īsta liela lauku saimniecība pļavu un mežu vidū, kas atrodas pie Latvijas robežas. Tīrajos Latgales laukos tiek audzēti bioloģiski dārzeņi un lopi. Saimnieki dzīvo saskaņā ar dabu un aicina ikvienu savu viesi izjust un izbaudīt apkārtnes skaistumu ar visām maņām: gan garšojot, gan elpojot, gan taustot, gan klausoties. Visas maņas apvienojot, izdodas dzīvot pa īstam.

Miera pilna Latgales ainava ieskauj bioloģisko saimniecību “Mieriņi”. Šī burvīgā vieta dāvās jums atpūtu ar jauno lapu žilbinošo zaļumu un skurbinošajām putnu dziesmām pavasarī, ar plašo debess jumu, kas atspoguļojas ūdeņos, un košajām dabas krāsām vasarā, ar dzelteno lapu paklāju rudenī un ziemā – ar silto sniega segu uz karstās pirtiņas jumta.

Mēs, Mieriņi, esam ģimene, kura pašu spēkiem veido un lolo nelielu lauku īpašumu Latgales nomalē. Tas atrodas Viļakas novada Susāju pagasta Klānu ciemā. Mūsu lauki ieskauj Vēdes upītes krastus no Nastrovas līdz Tepenīcas ezeram. Ģimenes uzvārds “Mieriņi” atspoguļo mūsu dzīves uztveri un attiecības ar pasauli. Mieriņi ieklausās dabas ritmos, dzīvo mierīgi – saskaņā ar tiem. Mieriņu saimniecībai kopš 2004. gada ir piešķirts bioloģiskās saimniecības sertifikāts. Mūsu pārliecība ir tāda, ka mēs visi esam dabas bērni un, atgriežoties pie dabas, mēs atgūstam mieru, paļāvību un līdzsvaru, kas daudziem šajā steidzīgajā, bieži haotiskajā laikā tik ļoti vajadzīgs. Daba, ģimene un darbs ir tās vērtības, pie kurām mēs turamies.

Mieriņu sētā tiek augstu godāta skaidra apziņa, spēja dzīvot šeit un tagad, izbaudot dzīvi ar visām tās baltajām un nebaltajām dienām. Mēs paši un mūsu nama durvis ceļiniekiem ir atvērtas, un mēs labprāt dalāmies pieredzē par paveikto, aicinām darboties līdzi un ļaujam atbraucējiem izbaudīt Mieriņu sētas, lauku, pļavu un mežu brīvību.

Mieriņu sētā saimnieko, izmantojot bioloģiskas metodes. Lopkopība ir mūsu pamata nodarbošanās. Ganāmpulkā ir gaļas šķirnes govis un to krustojumi. Nelielā apjomā sev un saviem viesiem audzējam dārzeņus un ogas.

Saimniecībai kopš 2004. gada ir piešķirts bioloģiskas saimniecības sertifikāts.

Ieskatieties http://www.mierini.lv/produkcija/ un veiciet pasūtījumu uz e-pastu majasmierini@gmail.com

Sekojiet piegādes grafikiem Mieriņu mājas lapā un sociālajos tīklos!

Saites uz rakstiem internetā


PDF dokumenti0 Lietotāji (0 balsis)
Produkta kvalitāte
Vizuālais noformējums
Attieksme pret pircēju
Iepakojums
Zīmols
Ko cilvēki saka ... Ierakstiet savu vērtējumu
Sort by:

Be the first to leave a review.

User Avatar
Verified
{{{ review.rating_title }}}
{{{review.rating_comment | nl2br}}}

Rādīt vairāk
{{ pageNumber+1 }}
Ierakstiet savu vērtējumu

Your browser does not support images upload. Please choose a modern one