united_cities

www.pogaunoga.lv/
+371 26302922
baiba.matisa@gmail.com
Strautu 4, Madonas novads, Madona, LV-4801

Nozare

Amatnieki

Piegādes iespējas

Papildus info

Ekskursijas:
Valodas: Latviešu

Labdien. Jūs uzrunā Baiba no ekoloģisko rotaļlietu darbnīcas Poga un Oga. Esmu divu bērnu (Pogas un Ogas) mamma, kurai ir svarīgi, kā viņi aug (un plaukst). Skatoties bērnu radošumā, tiek arī mammai mazliet no tā. Spoguļojamies viens otrā, un zīmējam jaunus rotaļu tēlus…

Mums ir svarīgas draudzīgas, veselībai nekaitīgas rotaļlietas. Tās mums māca Būt un pieredzēt Pa Īstam….

Mēs piedāvājam tādus rotaļu tēlus, kas vispirms dzimuši sirdī; tad domās nodefinēti, un visbeidzot- ar pašu rokām darināti. Radīti mājas apstākļos, klusumā un mierā, ar domām par Labo.

Mūsu radošajā darbnīcā ir trīs plaukti: attīstošo rotaļlietu plaukts (bērna intelekta attīstībai), mīļmantiņu plaukts ( bērna sirds komfortam- lellītes ar raksturu, dzīvnieki, putni) un interjera dizaina objektu plaukts (harmoniskai videi- spilveni, paklājiņi, aizkariņi, utt).

Mūsu rotaļlietas darinātas no dabīgiem materiāliem. Dabas klātbūtne katrā mūsu rotaļu tēlā ir neatņemama sastāvdaļa- pašu darinātas koka pogas, dabīgi audumi, aitas vilna, dažādi pildījuma materiāli- kastaņi, pupas, zirņi, akmentiņi, sēklas, sprunguļi, utt.- viss, kas nes sevī ziņu par ĪSTO. – lai mūsu bērni dzīvotu harmonijā un mierā.

Mēs piedāvājam tādus rotaļu tēlus, kas balstīti tagadnē un īstenībā. No tiem var veidot savu stāstu, kas pārtop par dzīvi… @SLOWTOYS .

Visu piedāvājumu lūdzam skatīt www.pogaunoga.lv

0 Lietotāji (0 balsis)
Produkta kvalitāte
Vizuālais noformējums
Attieksme pret pircēju
Iepakojums
Zīmols
Ko cilvēki saka ... Ierakstiet savu vērtējumu
Sort by:

Be the first to leave a review.

User Avatar
Verified
{{{ review.rating_title }}}
{{{review.rating_comment | nl2br}}}

Rādīt vairāk
{{ pageNumber+1 }}
Ierakstiet savu vērtējumu

Your browser does not support images upload. Please choose a modern one