united_cities

skriverugotina.lv/
+371 29454382, +371 28685600
skriveru.kombinats@gmail.com
Daugavas 2, Skrīveru novads, Skrīveri, LV-5125

Nozare

Apskates saimniecības, Mazie ražotāji

Produkcija

Saldumi, Konfekte Gotiņa

Kur iegādāties?

Rimi, Klēts, Tirdziņi, Kalnciema ielas tirdziņš

Piegādes iespējas

Jā, iepriekš sazinoties

Sertifikāti

PVD

Citas saites

Papildus info

Ekskursijas:
Jāpiesakās iepriekš:
Valodas: Angļu, Krievu, Latviešu

Par uzņēmumu

SIA Skrīveru Pārtikas Kombināts ir skrīveriešu ģimenes uzņēmums, kam pieder gan vēsturiskais Skrīveru Pārtikas Kombināta īpašums, gan pati lielākā vērtība – Skrīveru Pārtikas Kombināta agrāk ar labiem panākumiem un atzinību ražotās produkcijas receptūras.

Mūsu misija ir atjaunot senos mūrus un vēsturisko, leģendāro konfekšu ražotni Skrīveros.

Esam atsākuši konfekšu Gotiņa ražošanu kā Skrīveru Pārtikas Kombināts tālajos pirmsākumos – katra konfekte ir kā maza dāvaniņa ar meistarīgām prasmēm un mīlestību radīta.

Drīzumā – Krējuma Pagale, Limonāde un citi sen aizmirsti gardumi!

Vēsture

Skrīveru Pārtikas Kombināts, dibināts 1956 .gadā, varēja lepoties ar plašu atpazīstamību gan Latvijā gan ārpus tās.Vislielākais pieprasījums visos laikos bija pēc Skrīveru Pārtikas Kombināta piena konfektēm, ko tautā dēvēja par Skrīveru ” Gotiņām” (Saīsināti no Skrīveru Pārtikas Kombināta Gotiņas). Tās sendienās arī bija gardas, ražotas no dabīgiem produktiem garšoja gan lieliem gan maziem.

2005 .gada augustā uzņēmums uz brīdi pārtrauca ražošanu. Ražošanas veiksmīgākai atsākšanai lieti noderēja ģimenes lielā pieredze gotiņkonfektes ražošanā uzņēmumā no pašiem tā pirmsākumiem tālajā 1956. gadā.

Agrākos laikos piena konfektes Gotiņa no piena ražoja vai ikkatra pienotava. Lai atšķirtos no citiem ražotājiem, SIA Skrīveru Pārtikas Kombināts vadošie speciālisti veltīja vairākus gadus, lai savā laboratorijā izstrādātu unikālo Gotiņas receptūru no iebiezināta/kondensēta piena.

Skrīveru Pārtikas Kombināts gotiņas ražo autentiski vēsturiskajām receptūrām, izmantojot tikai dabiskas izejvielas. Skrīveriešu SPK ir ģimenes uzņēmums, kas pārmantojis ne tikai vēsturisko , bet arī ražošanas tradīcijas mantojumu. Ražošanas atsākšanā liela artava ir pašu pirmreizējo SPK darbinieku profesionālajām konsultācijām un lielajām zināšanām leģendārās piena konfektes gotiņa tapšanā.

Augsta izejvielu kvalitāte un īpašā, tikai Skrīveru Pārtikas Kombinātā izstrādātā konfektes tehnoloģija, – tā ražota mūsu Skrīveru “Gotiņa” kļuva neticami populāra ne tikai Latvijā , bet visā bijušajā Padomju republikā. Garšas ziņā tā ir pārāka par no piena vārītu konfekti. Sausā piena lietošanu “Gotiņas” tapšanā kategoriski neatbalstām, jo kā teikusi viena no profesionālākajām Kurzemes gotiņkonfektes speciālistēm Latvijā, ka pat vislielākajos bada laikos neatļaujas grēkot ar piena pulveri – tas konfekšu garšu maina radikāli.

Vienīgie Latvijā ražojam Skrīveru “Gotiņu” kā tās slavas gados – no īsta iebiezināta/kondensēta piena, augstākā labuma sviesta un cukurbiešu cukura.

Tas, ka ražošanas apjomi mums aug ar katru mēnesi apliecina īstās garšas nemainīgo vērtību!

Jau gandrīz 60 gadus turpat Skrīveros, tas pats uzņēmums, tie paši pieredzes bagātie darbinieki!

Gaidām ciemos

Kombinātā ir iespēja iegādāties gardās konfektes un doties ekskursijā – pats uzņēmuma saimnieks ir arī galvenais konfekšmeistars , kas labprāt pastāsta par gotiņu tapšanu.

Esiet laipni aicināti pie mums ekskursijā uz Gotiņas valstības muzeju un pirmo vietu Latvijā, kur radās tik slavenā konfekte!

5 Lietotāji (1 balss)
Produkta kvalitāte
Vizuālais noformējums
Attieksme pret pircēju
Iepakojums
Zīmols
Ko cilvēki saka ... Ierakstiet savu vērtējumu
Sort by:

Be the first to leave a review.

User Avatar
Verified
{{{ review.rating_title }}}
{{{review.rating_comment | nl2br}}}

Rādīt vairāk
{{ pageNumber+1 }}
Ierakstiet savu vērtējumu

Your browser does not support images upload. Please choose a modern one