united_cities

+371 27857300
info@unce.lv
Daugavas iela 27A, Mārupes novads, Mārupe, LV-2167

Nozare

Veikali

Piegādes iespējas

Jā, iepriekš sazinoties

Papildus info

Ekskursijas:
Valodas: Angļu, Krievu, Latviešu

UNCE eko un dabas lietas ir eko un dabisku produktu veikals Mārupē, Daugavas ielā 27a (pie Mārupes Domes).

Unce ir sena svara mērvienība, kā zināms, uncēs mēra daudzas lietas, plaši pieminētas arī Trojas unces, kurās tiek mērīti pasaules vērtīgākie dārgmetāli.

Veikala „UNCE eko un dabas lietu” izveidotāji ir pārliecināti, ka dabas un cilvēka veselība ir pats vērtīgākais dārgums, kas saudzējams visrūpīgāk.

Tādēļ šajā „UNCĒ” apkopots viss, kas audzis, ražots un apstrādāts, cienot dabu un domājot par mūsu planētas un tās iedzīvotāju veselību.

Veikala īpašnieku interese par dabīgiem un ekoloģiski tīriem produktiem pieaugusi un pastiprinājusies līdz ar bērnu ienākšanu ģimenē. Un, atskārstot, ka arī citas ģimenes arvien biežāk saskaras ar dažādām pārtikas vielu izraisītām alerģijām bērniem, radās ideja par dabīgo vērtību „UNCI”.

Veikala „UNCE” konceptā ietilpst nolūks apkopot labāko, ko piedāvā gan vietējie, gan ārvalstu ražotāji. Galvenais nosacījums – lai produkti būtu ekoloģiski tīri un bioloģiski audzēti.

Veikala piedāvājums veidots pēc iespējas plašāks, sākot ar pašiem mazākajiem klientiem, tiem piedāvājot bio bēbīšu pārtiku un preces, līdz pārtikai visai ģimenei, tai skaitā bezglutēna produktiem un produktiem bez laktozes. Šim klāstam pievienoti arī dabīgi tīrīšanas un mazgāšanas līdzekļi, kā arī kosmētika gan mazajiem, gan lielajiem.

 

Atvērts:

P-Pk: 10:00 – 20:00
Se: 11:00 – 17:00

0 Lietotāji (0 balsis)
Produkta kvalitāte
Vizuālais noformējums
Attieksme pret pircēju
Iepakojums
Zīmols
Ko cilvēki saka ... Ierakstiet savu vērtējumu
Sort by:

Be the first to leave a review.

User Avatar
Verified
{{{ review.rating_title }}}
{{{review.rating_comment | nl2br}}}

Rādīt vairāk
{{ pageNumber+1 }}
Ierakstiet savu vērtējumu

Your browser does not support images upload. Please choose a modern one