Iestāties Biedrībā

 1. Sākums
 2. Iestāties Biedrībā
Filter

Aicinām

Iestāties Biedrībā

Iepazīstieties ar informāciju un aizpildiet pieteikumu

Latvijas Mājražotāji - Sadarbības iespējas

Pievienojieties mūsu Biedrībai un saņemiet informatīvu mārketinga atbalstu, kas palīdzēs Jums iegūt jaunus klientus un sadarbības partnerus!

Biedrībā apvienojam ne tikai mājražotājus vistiešākajā nozīmē, bet arī amatniekus, zemnieku saimniecības, kooperatīvus, mazus pārtikas ražošanas uzņēmumus, mājas aldarus un vīndarus, kā arī veikalus un restorānus, kur pieejama šādu ražotāju produkcija.

Šobrīd jau pievienojušies vairāk kā 100 Asociēto biedru!

Aicinām Biedrībā ikvienu, kurš vai nu ir sācis kā mājražotājs/amatnieks un nu ir jau „izaudzis” un reģistrēts kā juridiska persona vai arī tādus ražotājus, kas strādā, izmantojot dabīgas izejvielas, roku darbu, tradicionālas receptes, ir atklāts, godīgs un neliels pārtikas uzņēmums vai amatnieks, kam noderētu papildus atpazīstamība un mārketinga atbalsts.

Jūsu

Ieguvumi

Kā asociētā biedra statuss būs Jums noderīgs?

 • Twitter

  Informējam par aktuālākajiem notikumiem, jaunumiem nozarē un mūsu biedru ikdienā vairāk kā 6800 sekotājiem

 • Facebook

  Ik dienu vairāk kā 19 000 sekotājiem sniedzam aktuālāko informāciju par nozari un katru no biedriem, rīkojam kopīgus konkursus, dalāmies ar biedru veidoto saturu, piesaistām uzmanību!

 • Instagram

  Ar košu un neatkārtojamu, unikālu vizuālo saturu, ko veido biedru produkti, radām interesantus stāstus uzrunājot vairāk kā 10400 sekotājiem!

 • Esiet atrodami internetā

  Izvietojiet informāciju par sevi vienīgajā mājražotāju, amatnieku un mazo ražotāju interneta katalogā www.latvijasmajrazotaji.ml, ko mēnesī apmeklē vairāk kā 5000 unikālo apmeklētāju.

  Neierobežotas iespējas izvietot teksta, audio, foto un video informāciju, aktuālos jaunumus par un ap Jums un Jūsu produkciju. Sociālo tīklu un SEO atbalsts labākai pozicionēšanai interneta meklētājos.

Iestāšanās

Pieteikuma anketa

Aizpildiet, iesūtiet un gaidiet. Mēs ar Jums sazināsimies, tiklīdz izskatīsim.

Visas aktivitātes un nospraustos mērķus pašlaik cenšamies sasniegt par Biedrības biedru naudas līdzekļiem, ko veido biedru nauda, kas mēnesī sastāda 5 EUR fiziskām un 10 EUR juridiskām personām, un vienreizēja iestāšanās maksa, kas attiecīgi līdzvērtīga vienai mēneša maksai.
Protams, meklēsim arī finansējuma piesaisti, fondus, sponsorus un ar mūsu nozari saistītus uzņēmumus, kas vēlētos reklamēties mājas lapā, pasākumos vai vienkārši atbalstīt mūs un palīdzēt sasniegt mērķus.

Kā pievienoties?
1) Iepazīstieties ar Biedrības statūtiem!
2) Aizpildiet iestāšanās pieteikumu un atsūtiet to mums.

Pēc pieteikuma saņemšanas mēs to izvērtēsim un iespējami drīz ar Jums sazināsimies, lai uzsāktu sadarbību! Apmaksājot iestāšanās un biedru naudas rēķinu Jūs apstiprināsiet savu Asociētā biedra statusu!

Latvijas Mājražotāji - Biedru saraksts
[]
1 Step 1
Previous
Next