fbpx

ADI`HAI knitwear ir Latvijā ražotu adījumu zīmols. Mūsu pamatvērtības ir augsta kvalitāte, rūpīgs darbs, oriģināls un elegants dizains.

Uzņēmums piedāvā modernus, košus un oriģinālus adījumus no augstākās kvalitātes materiāliem.

Zīmola koncepts dalās divos virzienos, piedāvājot saviem klientiem un sadarbības partneriem elegantus, unikālus un multifunkcionālus adījumus ikdienai , gan latvisko motīvu adījumu līniju, kurā izceļot mūsu tautas senās un neatkārtojamās vērtības, izmantotas Senlatviešu zīmes un Latvijas simboli.

 

Uzņēmums ir atvērts dažāda veida sadarbībai, nodrošinot kvalitatīvu individuālo un korporatīvo pasūtījumu izpildi. 

Līdz šim zīmols „ADI’HAI knitwear” veiksmīgi sadarbojas ar vairākiem individuālajiem un korporatīvajiem klientiem, kā arī citiem sadarbības partneriem Latvijā un Eiropā.

*Korporatīvie pasūtījumi:

Pieņemam dažādus korporatīvos pasūtījumus!  Uzņēmums piedāvā personalizētus adītus apģērbus un aksesuārus ar klienta uzņēmuma logo, simbolizējošiem motīviem un krāsām.

* Sadarbība ar veikaliem

Sadarbojamies ar bērnu un sieviešu apģērbu veikaliem Latvijā un Eiropā. Uzņēmums pieņem arī citu zīmolu pasūtījumus adītu apģērbu un aksesuāru izgatavošanai, veiksmīgi sadarbojoties ar Latvijas dizaineriem un citiem uzņēmējiem.

*Individuālie pasūtījumi:

Individuālajiem klientiem uzņēmums piedāvā, pēc klientu vēlmēm un izmēriem, adītus apģērbus, aksesuārus un citus izstrādājumus. Mūsu darbs mums sniedz ļoti lielu prieku un gandarījumu, tāpēc nodrošinām individuālu pieeju katram klientam un ar lielu prieku realizējam Jūsu idejas. Jo mums ir svarīgi, lai katrs klients būtu apmierināts.

–   Augsta kvalitāte

Mūsu izstrādājumi izceļas ar savu augsto kvalitāti. Visi adījumi tapuši, izmantojot kvalitatīvus materiālus, piemēram, linu, kokvilnu, dabīgo zīdu, merino vilnu, kašmiru un kazlēna mohēru, kas pareizi un saudzīgi kopti, var kalpot ilgus gadus.

   Oriģinalitāte

Katrs ADI`HAI knitwear izstrādājums ir oriģināls un unikāls. Tie atspoguļo  eleganci, izsmalcinātību un harmoniju.

   Rūpīgs un ar mīlestību darīts darbs

ADI`HAI knitwear adījumi tiek darināti rūpīgi un ar lielu mīlestību.  Mēs piedāvājam izstrādājumus, kas ir gan unikāli roku darbi, gan tādi, kas adīti ar adāmmašīnu.


Uzrakstiet atsauksmi

Jūsu vērtējums

Claim This Listing

Saņemot pieeju ieraksta administrēšanai, Jūs varēsiet labot un papildināt, regulāri atjaunot informāciju, pievienot attēlus, izvietot reklāmas un daudz ko citu!