Lai guļamistaba būtu vēl mājīgāka un vienmēr būtu patīkami tajā atgriezties pēc dienas darbiem, radiet savu interjeru, izmantojot audumus, rakstus un krāsas, kas jums visvairāk patīk.
Mēs Jums piedāvājam gan plaši iecienītu vienkāršu gultas veļu no parasta kokvilnas auduma, flaneļa, satīna, krepa (krokota kokvilna, kura nav jāgludina).
Satīna pārvalki un spilvendrānas ir šūti no 100 % kokvilnas satīna auduma.
Lai gan satīns ir ļoti viegls, pateicoties īpašajām šķiedru sagatavošanas un aušanas tehnoloģijām, šis audums ir ļoti stiprs, tā krāsas neizbalē un tas kalpo ilgu laiku.

Kokvilnas gultas veļas komplekti ir šūti no 100 % kokvilnas audekla, kas ir ļoti plaši iecienīts un teju visbiežāk izmantotais audums gultas veļas ražošanā.
Šis audums ir izturīgs un kalpo daudzus gadus. Dabiskā gultas veļā no tīras kokvilnas jūsu āda elpos un jūs jutīsieties omulīgi un ērti.

Kokvilnas flanelis ir pēc taustes patīkams un mīksts audums ar blīvu pūciņu. Flaneļa gultas veļa ir ļoti maiga, ilgi kalpo, patīkami silda un līdzsvaro temperatūru.
Ja aiz loga ir stiprs sals, bet mājās — diezgan zema temperatūra, varat ātri sasildīties flaneļa gultas veļā.

100% kokvilnas krepa/gofrētā materiāla gultas veļa ir kvalitatīva, ar rūpīgu apstrādi, nemēdz krāsoties, līdz ar to strauji nebalē, arī nesaveļas, lietojot nepaliek asa un cilvēka ādai ir patīkama. Samērā labi saglabā siltumu un ļoti labi uzsūc mitrumu. Ātri žūst, bet žūšanas procesā tā var nedaudz sarauties. 100% kokvilna ir viena no izturīgākajām šķiedrām, kurai piemīt plastiskā jeb paliekošā deformācija- ir ļoti maza elastība, un praktiski nemaz neelektrizējas.

Kokvilnas izstrādājumi ir viegli kopjami, nav jāgludina.


Uzrakstiet atsauksmi

Jūsu vērtējums

Claim This Listing

Saņemot pieeju ieraksta administrēšanai, Jūs varēsiet labot un papildināt, regulāri atjaunot informāciju, pievienot attēlus, izvietot reklāmas un daudz ko citu!