Arom Boxi – vieta, kur mājo smarža un atmiņas.

Zīmola Arom Boxi radītāja, idejas autore un vadītāja Ieva Einause.

Ideja par kastu darināšanu radās spontāni, kad vienu rītu ģērbu abas meitas rīta pastaigai, sapratu, ka priekšnamā valda pilnīgs haoss, jo visapkārt ir abu manu meitu cepures un cimdi. Tā radās nepieciešamība ierīkot katrai savu kasti, lai visām lietām būtu sava vieta. Es nevēlējos parastu, veikalā nopērkamu kasti. Gribēju kaut ko īpaši skaistu, aromātisku un estētisku, kādu plaša patēriņa preču veikalos neatrast. Lai gan mana līdzšinējā darba pieredze un iegūtā izglītība bija cieši saistīta ar finansēm, mārketingu un tirgvedību, man vienmēr ir paticis radīt kaut ko pašai – šūt bērniem gultas veļas, dekupēt koka pakarināmos, gatavot zīdpapīra bumbas. Tā ir bijusi mana aizraušanās, vaļasprieks, bet aromātisko kastīšu veidošanai 2016.gada sākumā nolēmu pievērsties pastiprināti, attīstot to kā mazo biznesu. Tika radīts zīmols Arom Boxi.

Katra kaste ir radīta tepat Latvijā, rūpīgi un ar mīlestību pieredzējušu meistaru rokām. Radot vienu Arom Boxi, jau raisās domas par nākamo. Kombinējot unikālus audumus, rodas pavisam cita aromātiskā auduma kaste. Vienā izpildījumā dārgi un grezni, citā – romantiski un ar vasaras pieskārienu. Tādas ir Arom Boxi visām gaumēm un interjeriem, garderobēm un skapju plauktiem. Kastes pieejamas dažādās krāsās un izmēros.

Arom Boxi atpazīšanās zīme – visas kastes smaržo pēc lavandas. Kaltētie lavandu ziedi rada ne tikai patīkamu aromātu, bet tie ir spēcīgs kožu atbaidītājs, kas ir svarīgi, ja kārbās tiek uzglabāti adījumi un dažādi vilnas izstrādājumi. Pirmās kastes tika pildītas ar personīgā dārzā izaudzētām lavandām. Brīdī, kad lavandas smarža nomierinās, tad iešūto lavandas spilventiņu atkal sabužinot, var baudīt smaržu atkal un atkal.
Nolūkā auduma kastēm radīt pievienoto vērtību, tām speciāli tiek šūti auduma maisi, kurā katra kaste tiek iesaiņota un nodota klientam, savukārt maisiņu var izmantot apavu vai citu lietu glabāšanai.

No aromātiskām auduma kārbām mājoklī, esam izauguši līdz īpašām personalizētām pūra lādēm un atmiņu kārbām, kuras kalpo gan kā dāvana raudzībām, kristībām, kāzām, gan kā vieta, kur vienuviet saglabāt atmiņas par kādu svarīgu dzīves notikumu. Īpašiem gadījumiem radītu Arom Boxi var atstāt mantojumā nākamajām paaudzēm. Pasūtot īpašu pūra lādi ar izšūtu jaundzimušā vārdu, dzimšanas datumu, laiku un horoskopa zīmi, saņemsit unikālu Arom Boxi, kurā saglabāt pirmās bērna lietiņas. Tāpat varat pasūtīt īpašu piemiņas kasti, kurā saglabāt taustāmas atmiņas par savu kāzu dienu. Jaunais pāris kasti var izmantot, lai tajā glabātu plīvuru, sakaltētu līgavas pušķi, apsveikumus u.c. atmiņu lietas no kāzu dienas.

Individuālās kastes gatavošana ir kā atsevišķs projekts. Arom Boxi pluss, ka tās ir iespējams pielāgot katra klienta vēlmēm var pasūtīt vēlamo dizainu – puķainas, krāsainas, vienkāršas lina kārbas vai tieši pretēji – greznas un ar mežģīnēm. Variāciju ir ļoti daudz.

Paplašinot sortimentu, līdzās auduma kastēm Arom Boxi piedāvā rokām gatavotus, ar audumu apšūtus koka pakaramos. Izmantojot koka pakaramā pamatu tas tiek nedaudz polsterēts, uz pleciņiem tiek uzšūts lavandas spilventiņš un apšūts ar audumu un mežģīni. Arī šos pakaramos iespējams personalizēt izšujot līgavas, līgavaiņa vārdu, datumu vai jauno vīra uzvārdu.
Tā pat Arom Boxi gatavo aromātiskos apavu spilventiņu pildītus ar lavandu, personalizētus lavandu spilventiņus.

Atver Arom Boxi kasti un dziļi ievelc elpu. Izbaudi nomierinošo smaržu, ko rada kastes audumā iestrādātie kaltētie lavandas ziedi.

Piedāvājums

 • Rokām darināta aromātiska auduma kaste;
 • Izmantoti dabīgi materiāli;
 • Iestrādāti lavandu ziedi;
 • Lavandas aromāts atbaida kodes;
 • Lielisks interjera elements, dāvana;
 • Iespējams personalizēt;
 • Wifi
 • Pieejams dažādās krāsās un izmēros;
 • Izgatavotas pēc pasūtījuma;
 • Radīts un izgatavots Latvijā.

Produkcija

 • Rokām šūtas, personalizētas aromātiskas auduma kastes, kurās iestrādāti kaltēti lavandu ziedi
 • Personalizēti pakaramie ar lavandas ziediem
 • Apavu spilventiņi pildīti ar lavandas ziediem
 • Personalizēti lavandu spilventiņi

Kur iegādāties?

Pasūtot kasti www.facebook.com/aromboxi
Vai www.aromboxi.com, vai sazinoties personīgi pa tālruni +371 29425626

 


Uzrakstiet atsauksmi

Jūsu vērtējums

Claim This Listing

Saņemot pieeju ieraksta administrēšanai, Jūs varēsiet labot un papildināt, regulāri atjaunot informāciju, pievienot attēlus, izvietot reklāmas un daudz ko citu!