fbpx

Unikāla bērna Atmiņu grāmata no dzimšanas līdz pat pilngadībai. Tā apkopo gan ierasto bērnu grāmatiņu pirmā dzīves gada sasniegumus, gan bērnudārza, skolas gaitas, ceļojumus, izlaidumus, vaļaspriekus un dzimšanas dienu atzīmēšanu 18 gadu garumā! Katrā dzimšanas dienā paredzēta 1 fotogrāfija, lai varētu sekot līdzi vizuālajām pārmaiņām. Zem bildes ir vieta viesu parakstiem. Bet blakus lapā – citiem nozīmīgiem gada notikumiem – faktiem vai foto. Visi svarīgākie notikumi 18 gadu garumā vienkopus!

Atmiņu grāmatas autore Līva Segliņa: “Kad piedzimu, dzimtsarakstu nodaļā varēja dabūt mazuļa grāmatiņu, kurā piefiksēt būtiskāko par bērnu – dzimšanas datumu, laiku, svara un auguma tabulu, ierakstīt vēlējumus un ielīmēt pirmās līdz trešās, kā arī piektās, septītās dzimšanas dienas foto un vēl šo to. Bet manai mammai ar to bija pa maz – viņa vēlējās saglabāt šajā grāmatiņā foto no katras dzimšanas dienas un lūdza, lai viesi zem tās parakstās. Lai to izdarītu, bija jāiešuj papildu lapas. Grāmatā pierakstīti arī panākumi, vaļasprieki, koncerti, pirmie teikumi, sarunas, ielīmēts arī mans zīmētais zaķis 3 gadu vecumā. Mana grāmata – mana bērnība – beidzas ar kāzu foto 21. dzimšanas dienas gadā! Kad 2015. gada decembrī sagaidījām savu pirmo dēlu Ralfu, saņēmām Rīgas dzemdību nama dāvināto grāmatu “Mūsu bērns” un jau tad zināju, ka arī man ar to būs par maz. Gribēju, lai arī maniem arī būtu tāda superforša atmiņu grāmatiņa, kāda ir man! Tā tapa Atmiņu grāmata – no dzimšanas līdz pilngadībai! Tas ļoti labi raksturo grāmatas pievienoto vērtību. Atmiņu grāmatā ir vieta gan dzimšanas datu un pirmā gada sasniegumu piefiksēšanai, gan bērnudārza un skolas gaitas, izlaidumu un ceļojumu atspoguļošanas sadaļa, kā arī visas dzimšanas dienas no pirmās līdz pat astoņpadsmitajai.”

A4 formāta grāmata cietos vākos. Piemērota gan puikām, gan meitenēm. Vienkārša un eleganta – tāda, lai arī pusaudžu gados būtu prieks rādīt radiem un draugiem.

Cena 12 EUR + piegāde

Izsūtām ar Omniva pakomātiem 2,88 EUR vai Latvijas Pasta starpniecību (2 EUR, ja pasūta vienu grāmatu)


Uzrakstiet atsauksmi

Jūsu vērtējums

Claim This Listing

Saņemot pieeju ieraksta administrēšanai, Jūs varēsiet labot un papildināt, regulāri atjaunot informāciju, pievienot attēlus, izvietot reklāmas un daudz ko citu!