fbpx

SIA Meduspils īpašnieks ir bitenieks Jānis Vainovskis ar vairāk kā 20 gadu pieredzi biškopībā.

Nodarbojas ar ceļojošo dravniecību, sezonā vairākkārt pārvietojot ap 300 bišu saimes: no mežiem uz pļavām, no pļavām uz druvām, no druvām uz purviem un siliem… Mūsu bites medu sāk vākt jau aprīlī ar pirmajiem pūpolu un blīgznu ziediem, ceļu turpinot pāri pieneņu pļavām un liepu alejām līdz pat sila viršu rudenīgajiem mētrājiem. Bites velk jaunas šūniņas un piepilda secīgi ar tajā brīdī dominējošo nektāraugu medu. Kolīdz nektāraugs beidz ziedēt, biškopis turpina bites iesākto rūpalu. Mums ir svarīgi katru gadu sagādāt jau ierasto plašo klāstu, lai Jūs savu iecienīto medu varat baudīt katru gadu ar nemainīgām garšas un konsistences īpašībām. Manu bišu medus ir vairākkārt godalgots dažāda mēroga medus konkursos. To skaitā Rīga Food; profesionālo biškopju saietos; Medus dienās; Maizes, piena, medus svētkos.

SIA Meduspils īpašs lepnums ir arī pašu inovatīvais produkts – medus ar ogām. Izmantojot īpašu tehnoloģiju, ogas netiek pasterizētas vai vārītas. Tādējādi saglabājas ogu uztuvērtība, krāsa, garša un aromāts. Šis produkts ir tik dzīvs, ka ogu sēkliņas spēj pat dīgt. Bioloģiski aktīvais medus un ogas viens otru lieliski papildina, ko jo īpaši novērtēsiet laikā, kad nav attiecīgo ogu sezona.

Paralēli medus ražošanai ievācam dažādu veidu ziedputekšņus. Kā ekskluzīvu produktu piedāvājam atsevišķu augu ziedputekšņus, piemēram, pūpolu, pieneņu vai rapšu. Savukārt jauktie putekšņi tiek ievākti noteiktā laika periodā, piemēram, augļudārza un Jāņu zāļu ziedēšanas laikā. Drīzumā piedāvāsim pēc krāsām sašķirotus ziedputekšņus, lai tuvāk atbilstu monoflorai izcelsmei un izteiktākai konkrētākai iedarbībai. Līdz ar to no vairāk kā 25 veidiem varēsiet izvēlēties sev tīkamāko garšu, aromātu, kas iespējams tuvāk atbilst Jūsu organisma vajadzībām.

Iegūstam arī bišu maizi, kas ir pats vērtīgākais produkts no mūsu sortimenta. Bišu maize ir tie paši ziedputekšņi, ko bite novietojusi šūnās un iekonservējusi. Pienskābās rūgšanas rezultātā putekšņi kļūst par bišu maizi un ir organismam daudz vieglāk uzņemami. Bišu maizi iegūstam tikai rudenī, kad medus ir izsviests no kārēm un ir ļoti ierobežotā daudzumā.

SIA Meduspils lej sveces no īpaši sagatavota bišu vaska. Tas tiek dzidrināts, lai novērstu sprakšķēšanu, dūmošanu un pastiprinātu pilēšanu. Svece deg mierīgi un rada nomierinošu mājīgu noskaņu. Cenšamies piemērot dakts turētājus, lai sveces degtu ilgāk un nebūtu lieku atlikumu.

Uzņēmuma vērtības

 • Godprātīga attieksme – Cieņa pret dabu, darbu un pircēju
 • Augstvērtīgs produkts – Dabisks, viegli lietojams, garšīgs un plaši izmantojams
 • Inovatīvi produkti – Radam jaunas iespējas bišu produktu pielietojumam
 • Izglītots pircējs – Atklāt krāšņo bišu un ziedu pasauli

Īss Meduspils apraksts

 • Godprātīga attieksme
 • Augstvērtīgs produkts
 • Inovatīvi produkti
 • Izglītots pircējs
 • Medus
 • Ziedputekšņi
 • Sveces

Medus

Medus jau gadu tūkstošiem ilgi ir cilvēkam nozīmīgs pārtikas produkts un ārstniecības līdzeklis.
Tas ir bioloģiski aktīvs pārtikas produkts, kura galvenā sastāvdaļa ir ogļhidrāti, kas nodrošina cilvēkam enerģiju. Medus sastāvs ir atkarīgs no nektāraugu botāniskās izcelsmes, augsnes, klimatiskajiem apstākļiem, kā arī medus ieguves un uzglabāšanas veida.

Lietošana:
– medus tiek izmantots pārtikas un tējas un kafijas saldināšanai, kā arī kulinārijā garšas aromāta un izskata uzlabošanai;
– plaši izmanto arī kā dziedniecības līdzekli, jo tam piemīt baktericīdas, pretiekaisuma un audu mīkstinošas īpašības;
– medu pielieto arī kosmētikā, jo tas lieliski mitrina, attīra un baro ādu;
– masāžās un pirts procedūrās.

Medus ar ogām

Svaigas ogas ir iestrādātas medū bez vārīšanas vai pasterizēšanas. Šādi uz ziemu sagatavots produkts bez cukura (saharozes) klātbūtnes ir ne tikai gards, bet arī veselīgs, jo tiek saglabātas visas veselīgās vielas, dabīgā garša, krāsa un aromāts. Bez tam šo produktu var uzglabāt kā medu (nav jātur ledusskapī).

Ziedputekšņi

Bites savācot putekšņus, izveido tādu kā graudiņu. To sauc par ziedputekšņu nastiņu. Bitēm putekšņi ir nepieciešami, lai izaudzētu jauno paaudzi. Tas nozīmē, ka tie satur visas vielas ,lai nodrošinātu jaunā organisma pilnīgu attīstību. Dabā arī dzīvnieki-lāči un caunas novērtē ziedputekšņu un bišu maizes vērtību, izpostot stropu barības meklējumos.
Lietojot ziedputekšņus, cilvēka organismā noregulējas vielmaiņa un veidojas vairāk sarkanie asins ķermenīši, kā rezultātā nostiprinās imūnsistēma.
Katra auga ziedputekšņi atšķiras pēc krāsas un garšas. Tas patērētājam ļauj izvēlēties pēc garšas piemērotākos, tātad- vajadzīgākos.

Bišu maize

Tā ir augstvērtīgs, bioloģiski aktīvs pārtikas produkts. Tā satur aizstājamās un neaizstājamās aminoskābes, vitamīnus (C, B1,B2,B6,P,D,E), fermentus un minerālvielas. Bišu maize ir brūnganā krāsā ar nedaudz skābenu garšu, kas rodas no dabīgās pienskābes rūgšanas procesā. Bišu maize ir tie paši ziedputekšņi, ko bite novietojusi šūnās un iekonservējusi.

Vaska sveces

100% dabīga bišu vaska sveces. Lai nodrošinātu augstāko kvalitāti, vasks tiek dzidrināts. Tādējādi novēršot sprakšķēšanu, dūmošanu un pastiprinātu pilēšanu. Tās deg ilgāk un ar lielāku liesmu kā parastās sveces. Atsvaidzina gaisu un mazina nepatīkamus aromātus. Degšanas laikā sveču aromāts atkarīgs no to diametra un skaita. Vaska sveces nav vēlams dedzināt caurvējā vai ļoti karstā telpā, lai netecētu un nedūmotu.
Piedāvājam 4 dažāda lieluma sveces: mazās figūriņas (deg ~3h), vidējās garās (deg ~5-7h), lielās figūriņas (deg 8-12h) un lielās garās un lielās resnās (deg 18-50h).

Bee Happy – Dāvanu komplekts

Dažāda veida 50g medus burciņas. Dāvana jebkuram cilvēkam,caur kuru var iepazīt medus atšķirības un gardi našķoties.


Uzrakstiet atsauksmi

Jūsu vērtējums

Claim This Listing

Saņemot pieeju ieraksta administrēšanai, Jūs varēsiet labot un papildināt, regulāri atjaunot informāciju, pievienot attēlus, izvietot reklāmas un daudz ko citu!