fbpx

Sēžammaiss iederēsies ikviena dzīvē, tas atsvaidzina interjeru, iedvešot tajā dzīvesprieku un gaišu nokrāsu. Uz sēžammaisiem Jūs un Jūsu draugi jutīsieties brīvi, atraisīti, ērti un labi atpūtušies!

Iedomājaties, cik patīkami pēc garas darba dienas ir atlaisties sēžammaisā, lasīt grāmatu, skatīties televizoru vai vienkārši atpūsties.

Sēžammaiss ir piemērots jaunajām māmiņām, barojot savus mazuļus, bet vēlāk arī bērnam sēžammaiss būs lielisks rotaļu draugs.

Atpūšoties pie dabas, terasē vai lapenē, lieliski noderēs ērts sēžammaiss. Draugi to novērtēs un tas piedos šarmu Jūsu atpūtai, sarunai un ballītei.

Arī tavs četrkājainais mīlulis priecāsies par skaistu un ērtu guļamvietu.

Sēžammaiss var būt arī lieliska dāvana!

Sēžammaisi ir pildīti ar vienāda izmēra, apaļās formas putu polistirola granulām. Šīs granulas labi pielāgojas Jūsu ķermenim un patīkami silda muguru.

Ja maiss ir sasēdies un kļuvis neērts, tad varat pie mums savu maisu papildināt ar granulām un turpināt lietot.

Sēžammaisi

Sēžammaisus darina un šuj latviešu meistari, ieliekot tajos pozitīvas domas un laba vēlējumus, piešķirot sēžammaisiem labu auru.

Piedāvājam sēžammaisus jebkurā krāsā ikviena gaumei. Uz katra sēžammaisa var izšūt savu individuālu izšuvumu.

Sniedzam arī izšuvuma pakalpojumus.

Sortiments tiek papildināts ar dažādiem līdzīgiem produktiem, piemēram, guļvietas suņiem un kaķiem, vienāda izmēra kubi, kurus var izmantot dažādās atrakcijās, ballītēs un kā papildus sēdvietas viesiem.

Piedāvājumā arī speciāli sēžammaisi bērniem ar individuāliem izšuvumiem – dažādiem zīmējumiem, vārdiem. Tā ir lieliska dāvana un rotaļu draugs bērnam! Lielisks dizaina elements bērnistabā!

Jumts šūpuļkrēslam

Jaunums – jumtiņš šūpuļkrēslam – individuāli uzšūts jumtiņš ar personalizētu izšuvumu – tas var būt māju nosaukums, īpašnieka vārds, uzvārds utt.

Kubi

Piedāvājums bērnudārziem, rotaļu biedrs bērnam, papildus interjera priekšmets bērna istabā, vienkārši kubs uz kura bērns var apsēsties, vai pieaugušais, sēžot uz sēžammaisa var atpūtināt nogurušās kājas.

Kubus ar skaitļiem un punktiem lieliski var izmantot dažādās atrakcijās, bēŗnu ballītēs, dārza svētkos, sporta spēlēs, pilsētas svētkos utt.

Guļvietas mājdzīvniekiem

Izgatavojam arī guļvietas kaķim vai nelielam sunītim. Iespējams uzšūt jebkuru izmēru pēc pircēja vēlmēm.


Uzrakstiet atsauksmi

Jūsu vērtējums

Claim This Listing

Saņemot pieeju ieraksta administrēšanai, Jūs varēsiet labot un papildināt, regulāri atjaunot informāciju, pievienot attēlus, izvietot reklāmas un daudz ko citu!