Esmu Lāce Vita, dzīvoju Smiltenē, Meža ielā 8b

Šeit arī atrodas mana ražotne – Ziedu mājā VITALWAY

Esmu patiesi laimīga, ka, pabeidzot savas pedagoģiskās gaitas, esmu nonākusi pie šādas visai patīkamas un noderīga nodarbes – ziedūdeņu gatavošanas.

Savus produktus lietoju gan pati, gan mana ģimene un draugi. Uzskatu, ka dabas vielas, izmantotas ikdienā, uzlabo cilvēka veselību. Realizācijā pieejami priežu un egļu, samteņu, kliņģerīšu, citronmelisas, raudenes un smiltsērkšķu jauno dzinumu ziedūdeņi. Ceru atrast arvien jaunus augus, kuri var tikt izmantoti ziedūdeņu gatavošanai. Priede un egle realizācijā pieejami visu gadu, bet pārējie ziedūdeņi pēc jaunās ražas.

Ja paskatamies vēsturē, tad jau senajā Ēģiptē, pirms vairāk kā 5000 gadiem, izmantoja ziedus un augus ēterisko eļļu iegūšanai. Arī mūsdienās aromāti raisa cilvēkos emocijas un ietekmē labsajūtu. Ēteriskās eļļas tiek dēvētas par auga dvēseli, bet aromāts – par auga sajūtām. Sajūtot jauku smaržu, mēs dziļāk ieelpojam, šūnās nonāk vairāk skābekļa.

Ēteriskās eļļas, kā arī ziedūdeņi, iedarbojas uz cilvēka ķermeni, garu un dvēseli. Tie uzlabo veselību, samazina baktēriju koncentrāciju telpas gaisā, labvēlīgi ietekmē imūnsistēmu, nogalina vīrusus, baktērijas un sēnītes, palīdz ķermenim atgūt veselību un atjaunot spēku.

Ēteriskās eļļas un ziedūdeņi uzlabo omu un rada omulības sajūtu, mazina stresu, atbrīvo, atsvaidzina un attīra, nomierina un atslābina.

Ēteriskās eļļas un ziedūdeņus var izmantot kā smaržvielas – telpu aromatizēšanā, enerģētiskās attīrīšanas procesā – vannās un pirtīs, kosmētikā – sejas un ķermeņa kopšanā. No augiem gatavotu ziedūdeņu iedarbība ir kā ēteriskajām eļļām, bet tie ir jau gatavi lietošanai, nav jāatšķaida.

To ieguve var būt dažāda, bet mūsdienās visbiežāk izmanto ekstrakcijas metodi – aplej augus ar ķīmisku vielu. Tā iegūti ziedūdeņi var izraisīt alerģisku reakciju. Ir ļoti svarīgi, lai ēteriskās eļļas  būtu simtsprocentīgi dabīgas un iegūtas bioloģiski tīrā vidē.

VITALWAY gatavo ziedūdeņus ar destilācijas metodi – izvelkot no auga visas labās vielas ar tvaika palīdzību. Ziedūdeņu gatavošanas procesā ēteriskā eļļa netiek nosmelta, tāpēc katrā pilienā ziedūdens ir arī eļļas daļiņas.

Ēteriskās eļļas un ziedūdeņi ir gaismas jūtīgi, tāpēc jāuzglabā tumša stikla pudelītēs.

Izmantojot dabiskus augu aromātus, varam kļūt veselāki, mierīgāki un laimīgāki!

Izsmidzinot un ieelpojot ziedūdeni, tā vielas nonāk cilvēka organismā.

Ziedūdeņi ir dabīgas vielas, tāpēc ir lielisks palīgs gan pieaugušo, gan bērnu veselības saglabāšanā. Lietojot priežu un egļu ziedūdeni, esam konstatējuši to labvēlīgo iedarbību pret dažādām veselības problēmām: Gan priede, gan egle ir lielisks, dabīgs gaisa attīrītājs. Palīdz  nogurušām, sapampušām kājām, iekaisušām balssaitēm, kakla sāpēm, nogurumam, no rīta aizpampušām acīm. Palīdz elpošanas grūtībām, mājdzīvnieku ādas problēmām. Der kosmētikas noņemšanai. Var izmantot kā losjonu pēc skūšanās.

Priede – atveseļo galvas ādu un spēcina matus. Palīdz atgūties noģībušam cilvēkam, atveseļo smaganas, atvieglo elpošanu, līdz ar to uzlabo sirdsdarbību. Palīdz dažādām ādas problēmām – izsitumiem, kodumiem, pumpām utt.

Egle – palīdz sastiepumiem un izmežģījumiem, pie dažādām locītavu un muskuļu sāpēm. Lieliski iztīra elpceļus.

Ziedūdens jāsmidzina uz sejas, kājām, kaklā, degunā, uz problemātiskām ķermeņa vietām. Ir izdevies izārstēt saldumu mīlim sunītim alerģisku, niezošu vēderu. No priedes un egles izejvielām gatavo nātrija hlorofilīna dzērienu Ho-fi, kuru rekomendē spēka, enerģijas atgūšanai, pareizai šķidruma sadalīšanai organismā, imūnsistēmas aizsardzībai, dabiskā dzelzs absorbēšanā organismā. Tas palīdz pret mazasinību, kuņģa gastrītu, aizkuņģa dziedzera funkciju traucējumiem un kuņģa čūlu. ( “Ievas stāsti” Nr.12. 2015.,”Kā dziedināt dvēseles sāpes”)

Gan egles, gan priedes ziedūdenim ir ļoti līdzīga iedarbība. Tāpēc izvēloties, jāņem vērā ziedūdens aromāts. Kādam patiks priedes, bet citam egles smarža.

Pasūtīt vai tukšās pudelītes var papildināt, zvanot pa mob.tel. +37126178091

e-pasts: vitalace@vitalway.lv

Nodokļu maksātāja reģ. kods: 28075412267

Manus ziedūdeņus var nopirkt –

  • Ražotnē, Meža ielā 8B, Smiltenē
  • Veikalos “SekoEko” Rīgas ielā 37 un “​​​Daba runā” Rīgas iela 27,

Valmierā

  • Veikalā “Lauku labumi” Alūksnē, Dārza ielā 8
  • Veikalā “IDILLE” Rīgā, Kr. Barona 46 (t/c Barona centrs)
  • Veikalā ​Valmiermuižā

Produkciju iespējams iegādāties ar Pasta staciju vai Omnivu

​Dažādos amatnieku tirdziņos

UZ TIRGU VAR ŅEMT TUKŠĀS, IZLIETOTĀS PUDELĪTES, ZIEDŪDENS SALIEŠANAI

 


Uzrakstiet atsauksmi

Jūsu vērtējums

Claim This Listing

Saņemot pieeju ieraksta administrēšanai, Jūs varēsiet labot un papildināt, regulāri atjaunot informāciju, pievienot attēlus, izvietot reklāmas un daudz ko citu!